Kapacitný dotykový Panel tiež veľa ľudí Vitajte!

Ako už bolo spomenuté predtým, odporové obrazovka s nízku cenu, dobrú odozvu Charakteristika Charakteristika veľa low-end zákazníkov miloval. Či je štvorvodičové odporové alebo päť-drôt odporových majú úplne izolované pracovné prostredie, ideálne prispôsobiť rôzne náročných prostrediach. Ale odporové obrazovky nie je bez vrátenia, dotyková obrazovka z prevádzky nie je kapacitný pohodlie, mnohokrát odporovú dotykovou obrazovkou sú tiež vybavené vyhradené dotykové pero a niekedy niekedy musieť opísať prsty na dokončenie operácie. Ale tento nedostatok je aj potreby niektorých užívateľov, niektorí používatelia môžu len treba pomocou pera nešpecifickú odolnosť organizmu pôsobiť a viac slúži na zobrazenie obsahu, skôr než posuvné prevádzku, takže dotyková obrazovka je tiež predmetom veľa ľudí Vitajte.

Kapacitný dotykový Panel s jeho high-rozlíšenie a Vysoká priepustnosť, jednoduché ovládanie a plynulé funkcie tiež dostal pochvalu väčšina ľudí a nasledovať. Dnes voliteľného kapacitného dotykového panela je jedným z najčastejšie používaných dotykovej obrazovky, kapacitný dotykový Panel je bežné v mnohých verejných miestach, tam je, že sme veľmi dobre oboznámení s mobilný telefón tablet reflektory prenosné zariadenia v užívateľskom kapacitný dotykový Panel.

Kapacitný dotykový Panel princíp je to ako kondenzátor používať cez ľudské telo a obrazovku kontaktu do príslušných kliknite na udalosť, v porovnaní s odolnosť obrazovky prostredníctvom tlaku na dotyk spôsobom, kapacitný displej fungovania tela Väčšina Fast, v súlade s používateľské návyky. Kapacitný dotykový Panel využíva ľudské telo ako elektróda kondenzátora. Keď je dostatočne kapacitné medzi vodičom a ITO pracovný povrch medzivrstvy, prúd, ktorý tečie spôsobí poruchu voliteľného kapacitného dotykového panela. Rukavice alebo ručné izolácie objektov nebude reagovať na dotyk, to je, pretože zvýšenie izolácie v médiách.

Infračervené dotykové obrazovky sa stanoví meraním infračervených a vypnutie určiť pozíciu dotyk a dotykovej obrazovky používajú transparentné ozvučnice materiálu nemá nič spoločné (niektoré Nepoužívajte akékoľvek ozvučnice). Preto použitie dobrá priepustnosť svetla ozvučnice a byť Anti-reflexná liečba, môžete získať dobrý vizuálny efekt. Infračervené emisie trubice volume limit, je však nemožné začať s vysokou hustotou infračervené, tak tento dotyk rozlíšenie obrazovky nie je vysoká.

Povrchovou akustickou vlnou technológie je veľmi stabilný a povrchovou akustickou vlnou dotyková obrazovky radič meraním útlm času na časovej osi výpočet umiestnenie dotyk pozíciu, takže jej presnosť je veľmi vysoká. Povrchovou akustickou vlnou dotyková obrazovka má tiež tretia OS (OS z), čiže tlak osi - vypočítaním útlm útlm prijímaného signálu môže byť veľkosť používateľ dotykový veľkosť obrazovky, maximálne 25 úrovní je možné rozdeliť. Väčšiu silu, útlm vlnovú prijímaného signálu je širšie a hlbšie, všetky dotykový displej, iba povrchovou akustickou vlnou dotyková obrazovka s vnímanie tlaku výkon na dotyk.